تبلیغات
جنت اباد جنگل - مطالب آبان 1393
 
 
 
وبسایت خبری تفریحی سرگرمی جنت آباد جنگل
مدیر وب سایت : مدیر سایت
صفحات
لینک دوستان
آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


 
ساعت : 11:29 ق.ظ
نویسنده : مدیر سایت
کشت محصول پنبه که سال به سال درحال رکود و روبه نزول است درحالیکه انتظار می رفت که قیمت آن نیز روند سعودی داشته باشد اینگونه نشده و حتی روند نزولی به خود گرفته است.
اگر خواسته باشیم هزینه های آماده کردن زمین ,بذر,کود,سم,کارگرها,و...را از درامد آن کسر کنیم مطمئنا چیزی که به  نسبت زیاد عاید کشاورز می شود علافی و حمالی است.ازآنجایی که کشاورزان اغلب بذر وسایر اقلام مورد نیاز را به وعده پنبه خود میخرند قادر به انبار کردن محصول خود هم نیستند و ناچارا باید محصولش را با قیمت ناچیز به کارخانه داران و واسطه گران بفروشد
دراین میان دولت باید به فکر راه چاره باشد تا کشاورزی که شش ماه زحمت را به جان خریده متضرر نشود.:: مرتبط با: جنت آباد ,
:: برچسب‌ها: پنبه , کشاورزی , قیمت پنبه , دلال ,
 بازگشت همه به سوی اوست
نوشته شده در دوشنبه 26 آبان 1393
ساعت : 11:24 ق.ظ
نویسنده : مدیر سایتآقای رمضان علی حسینی نژاد معروف به کادر صبح روز یکشنبه 25آبان 93 دار فانی را وداع گفت و به دیدار حق شتافت.روحش قرین رحمت باد.
مانیز از طرف سایت جنت آباد این مصیبت وارده را به خانواده محترم وبستگان ایشان تسلیت عرض میکنیم


:: مرتبط با: خبری ,
:: برچسب‌ها: حسینی نژاد , کادر ,
 گذری بر دهه اول محرم در جنت آباد
نوشته شده در جمعه 16 آبان 1393
ساعت : 08:50 ق.ظ
نویسنده : مدیر سایت
خدارا شکر مراسم های عزاداری به بهترین شکل خود برگزار شد وچهار هیئت جنت آباد مثل هرسال در سوگ سالار شهیدان نشستند.روزها که هیئات دردو نوبت عزاداری میکردند وشب هم مردم پای منبر شیخ علی روحانی روستا مینشستند.بعد ازآن هم افراد به خیمه الحسین می رفتند وعزاداری هم درآنجا میکردند.
حاج آقای اسماعیلی وصادقی هم طبق رسم هرساله چهار هیئت روستا را به غذای امام حسین علیه السلام دعوت کردند که اجرشان نزد خود آقا محفوظ است.
جدای از خیرانی که هیئات را بطور اختصاصی دعوت میکردند.که آنها هم اجری عظیم نزد خدا وامام حسین خواهند داشت.

امسال یک اتفاق خوب افتاد وبه لطف خدا وتوصیه های شیخ علی یک رسم وعادت نادرست از بین اهالی برچیده شد وآن هم حضور نیافتن هم زمان بانوان با هیئات عزاداری درسر مزار درگذشتگان وعدم همراه داشتن شیرینی وشکلات به سر مزار بود.که خدارا شکر مردم رعایت کردند وانشالله که این رسم صحیح همیشه پابرجا بماند.
شیخ علی درطی سخنرانی هایش به موضوعات والبته معضلات روز جامعه از جمله مباحث پیرامون ازدواج و تشکیل خانواده-حیا وغیرت-عشق ورزی زوجین به همدیگر-وراهکارهایی جهت بهبود زندگی زناشویی وتداوم محبت اشاره کرد که باحضور حداکثری جوانان درمسجد بسیار می توانست مفید فایده واقع شود.
شب عاشورا هم به توصیه شیخ قرار شد نماز ظهر عاشورا را به یاد نماز ظهر عاشورای حسین علیه السلام بر سرمزار درگذشتگان خوانده شود.
البته شرایط آب وهوایی این امر را کمی با مشکل مواجه ساخت ولی مردم با وجود گردوخاک ووزش باد سرد ونم نم باران باز هم نماز را درهمان سر مزار خواندند.مراسم عزاداری درجنت آباد بابرگزاری شام غریبان به طور رسمی درجنت آباد خاتمه یافت.


:: مرتبط با: جنت آباد , خبری , مناسبت ها ,
:: برچسب‌ها: محرم , جنت آباد , جنت آباد جنگل , عزاداری , شیخ علی ,
 آدم باید دلش پاک باشه!!!
نوشته شده در شنبه 3 آبان 1393
ساعت : 05:31 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت
این سخن به گوش خیلی از ماها آشناست.کسانی که مدعی هستند انسان اگر دلش پاک باشه دیگه ظواهر اصلا مهم نیستند.
با فرا رسیدن محرم اباعبدالله الحسین ماه غم واندوه مسلمین خوب است که کسانی که مدعی هستند دلشان پاک است این ادعا را در ظاهر هم نشان دهند.
قائدتا کسی که به قول بعضیا دل پاکی داشته باشه خود به خود این دل پاکی خودش رو درهمه جنبه های زندگی فرد نمایان میکنه که یکیش هم ظاهر فرده.
بااین گفته اگر این افراد بازهم به عقیده ی خودشون پابرجای اند باید ازآنها خواست تا دل پاکی را چه تعریف میکنند؟
مگر میشود کسی شیعه باشد-ولایت علی را داشته باشد-دین وپیامبر خدا را قبول داشته باشد ولی ظاهرش علوی و اونجور که اسلام گفته نباشد؟


:: مرتبط با: سرگرمی وطنز , مناسبت ها ,
:: برچسب‌ها: محرم , دلپاک , محرم الحسین , ماه محرم ,
 خانم ها در پارک دوبل مقصر نیستند!!!!!!!!!
نوشته شده در شنبه 3 آبان 1393
ساعت : 05:13 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت
بله اینکه خانم ها نمیتونند مثل آقایون البته اونم بعضی آقایون پارک دوبل کنند صرفا خودشون مقصر نیستند.دلیلش هم واضحه توی خانواده پسرا تا به سن 14 یا 15 میرسند ماشین بابا رو برمیدارن وهربلایی میتونن تا 17 یا18سالگی سرماشین درمیارن.
بعدشم که میرن برا گواهینامه و به حساب خودشون دست فرمونشون یک یکه!!!
اما دخترا چی؟کجا ماشین سوار شدن؟کجا باباشون ماشینو بهشون داده؟اصلا کی به رانندگی اونا اهمیت میده؟ هیشکی!!!همش بهشون میگن گواهینامه که گرفتی بعد!!
یکدفعه هم که تو سن 18 یا19 میرن برای گواهینامه پدال ماشین آموزشگاه اولین پدال زیر پاشونه.اونم با استرس وفشاری که مربی بهشون وارد میکنه و هزارتا مانع دیگه
خلاصه آقایونی که تاحالا دست فرمونشونو میکوبیدن توسر خانوما و پارک دوبلشون رو سوژه میکردن فکر نکنن کار خیلی مهمی انجام میدادند..ازاین خبرا نیست.


:: مرتبط با: سرگرمی وطنز ,
:: برچسب‌ها: پارک دوبل خانم , دوبله پارک کردن خانم ها , پارک دوبل , آموزش پارک دوبل ,