تبلیغات
جنت اباد جنگل - مطالب بهمن 1392
 
 
 
وبسایت خبری تفریحی سرگرمی جنت آباد جنگل
مدیر وب سایت : مدیر سایت
صفحات
لینک دوستان
آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


 
ساعت : 10:03 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت
در این پست برآن شدیم تا تصویری از پیرمردان روستای جنت آباد را که همیشه در همین محل گرد هم جمع میشوند را قرار دهیم.چون احساس میکردیم در کلکسیون تصاویری که تا حالا در سایت قرار داده ایم واقعا جای این یادگاران نسل گذشته وکوله بارهای تجربه  خالی است.
البته تعداد واقعی شان همینایی نیست که در تصویر مشاهده میشود واز بخت بد ما لحظه ای که بنده برای عکس گرفتن به محل رفتم تعدادی از این گوهر ها وتاج سرها حضور نداشتند.:: مرتبط با: تماشاخانه , جنت آباد , عکاسخونه جنت اباد ,
:: برچسب‌ها: پیرمرد , جنت آٱباد ,
 سبد گرفتاری....
نوشته شده در دوشنبه 14 بهمن 1392
ساعت : 03:54 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت
این روزا تا اسم سبد میاد همه یاد سبد کالایی می افتند حتی اگه مادرمون بگه اون سبد رو از توی حموم بیار همه فکر میکنند منظورش سبد کالاییه!!!!!!!

گرانی و تورم با مردم کاری کرده که اگر به آنها بگویند یک قوطی رب مجانی در کوه قاف توزیع میشود همگی بدون فوت وقت وبدون توجه به هزینه رفت وآمد به کوه قاف وبدون درنظر گرفتن خطرهای احتمالی دراین مسیر راهی این کوه میشوند.چون فقط به واژه "مجانی" مینگرند وتوجه نمیکنند این جنس مجانی چی هست؟!!!دولت هم در ماههای پایانی سال 92 به بهانه سبد کالا بخوبی توانسته سر مردم رو گرم کنه تا متوجه تصمیماتی که مسولین محترم دارن برای گرانی بیشتر میگیرند نباشند.

مسولین محترم بهتر است وقتی از کنار این فروشگاهها میگذرند برای دیدن صف های طولانی مردم در هوای چند درجه زیر صفر شیشه های ماشین خود را پایین بزنند.تا ببینند مردم برای گرفتن چند قلم کالای بی ارزش چگونه حاضرند سلامتی خود را به مخاطره بیندازند.

تربت حیدریه هم ازاین قضیه مستثنی نیست و مردم برای گرفتن این سبد کالایی با مشکلات زیادی مواجه اند.ازجمله اینکه یکی از فروشگاههای توزیع سبد کالا درست در سر یکی از چهارراههای شهر قرار دارد،که به دلیل کم عرض بودن چهارراه، صف طولانی مردم به داخل خیابان کشیده میشود و امکان برخورد شهروندان با خودروها زیاد است چنانکه دو سه مورد را نیز مشاهده کردیم.


ازدهام مردم در تربت حیدریه برای دریافت سبد کالا:: مرتبط با: خبری ,
:: برچسب‌ها: سبدکالا , کالا , سبد , تربت حیدریه ,
 ساعت : 02:47 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت


سالروز ورود امام خمینی به وطن وآغاز دهه مبارک فجر را به شما میهن دوستان عزیز تبریک میگوییم.
باشروع دهه ی فجر یک احساس خوبی به آدم دست میدهد .حس عجیب میهن پرستی و استقلال و خلاصه ازاین جور حسای انقلابی و ناب. نماهنگ های مرتبط با این دهه نیز تاثیر بسزایی در بروز اینگونه احساسات ما دارد. حس خود بنده که اصلا وصف شدنی نیست و ارادت خاصی به این دهه دارم.با وجود اینکه متولد دهه 60 هستم واصلا آن روزگار را ندیده ام اما حس میکنم که در تک تک لحظه های انقلاب حضور داشته ام و لذا خودم را با افتخار یک نسل انقلابی میدانم.وافتخار میکنم که گسست سنی زیادی با آن دوران ندارم.وگرچه درآن دوران حضور نداشته ام اما این بزرگترین چیزی است که میتوانم به آن ببالم.
:: مرتبط با: مناسبت ها ,
:: برچسب‌ها: دهه فجر , انقلاب اسلامی , جنت آباد ,
 مهمان سپید....
نوشته شده در یکشنبه 13 بهمن 1392
ساعت : 02:03 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت
درست یک هفته پس از اقامه نماز باران روز یکشنبه 13 بهمن ماه منطقه جنت آباد جنگل سفید پوش شد.این مسئله ازآنجا جالب به نظر میرسد که هرچه به طرف تربت حیدریه حرکت کردیم مقدار برف کمتر وکمتر شد.به طوریکه در شهر تربت حیدریه هیچ گونه اثری از برف نبود.به نظر میرسد اوج بارش برف در خود روستای جنت آباد بوده است البته برف به آنصورت آبدار نبود بطوریکه ما برای جمع کردن یک مشت برف مجبور شدیم به یک متری اززمین زحمت بدهیم وبرف هایش را ازش بگیریم.ولی درکل شروع خوبی برای زمستان تابستان نمای این منطقه بود.
این اولین تحفه رسمی زمستان به جنت آباد بود و دانه های برف با وجود کم آب بودنشان با اتحاد وهمدلی سرزمینمان را سفید پوش کردند وما مطمئن هستیم که نماز باران مردممان کارساز بوده است.همانطور که در پست نماز باران عرض کرده بودم برخی از حکمت های خدا با هیچ یک از معیارهای ذهنی ما قابل سنجش وارزیابی نیست.فلذا دیدیم که خداوند جواب نماز باران را با هدیه برف پاسخ گفت.

:: مرتبط با: خبری , جنت آباد ,
:: برچسب‌ها: برف , زمستان , جنت اباد , جنت آباد ,
 حوادث
نوشته شده در جمعه 11 بهمن 1392
ساعت : 12:33 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت
به دنبال واژگونی یک دستگاه پژو 206 در مسیرهای ارتباطی چاههای عمیق کشاورزی جنت آباد راننده خودرو به شدت مسدوم و راهی بیمارستان شد .سرنشین این خودرو که کمربند ایمنی خود را بسته بود علی رغم متلاشی شدن کامل خودرو هیچ گونه آسیبی ندید و توانست به موقع راننده را به بیمارستان برساند.گفته میشود سرعت این خودرو بیش از 150 کیلومتر برساعت بوده است که درجاده های پرموج وخاکی این سرعت زیاد به نظر میرسد.
درحادثه ای دیگرنوجوانی بایک دستگاه وانت پیکان درهمین مسیر واژگون شد که خوشبختانه این حادثه هم خسارت جانی دربرنداشت.

:: مرتبط با: جنت آباد , حوادث ,
:: برچسب‌ها: تصادف , حوادث , واژگونی ,
 در وصف حسن....
نوشته شده در جمعه 11 بهمن 1392
ساعت : 12:14 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت

حسن اربابی شادترین پیرمرد روستای جنت آبادآقای اربابی که تقریبا دو نسل متفاوت را تجربه کرده اوضاع دوره زمانه کنونی را کاملا متفاوت از دهه های پیشین میدانست.با تمام لبخند وشور وحالش اما در مصاحبه با سایت جنت آباد خیلی از حرمت شکستن های دوره زمونه کنونی گله مند بود و معتقد بود که صلح وصفای قدیم دیگر ازبین رفته.این پست هم جهت قدردانی از آقای اربابی که هنوز مرام ومعرفت قدیم را یدک میکشد

لبش انگار محفل سادگی ولطف وصفا بود.وانگار ابعاد دنیایش را به وسعت پاکی قلبش تراشیده اند.هرتار عرقچینش با پودی از تجربه دوران ها گره خورده واین بافت بس دیدن دارد.لبخند، انگار شش دانگ لبش را سندی کرده به نامش.

باتشکر از عزیزی که غلط املایی متن رو به ما گوشزد کردند.

پیرمرد بودن خوبست ،پیرمرد بودن عالیست اگر هم حسٌ <حسن> باشی که همیشه جور است،برلبش همچو جوانی یاخته اندام وستبر،حرف از انداختن مچ،کشتی و زور است ، نه فقط فکر کفن ،یا که طول وعرض گور است آری پیرمرد بودن خوبست اگر هم حسٌ حسن باشی که همیشه جور است.


:: مرتبط با: جالب ترین ها , جنت آباد , عکاسخونه جنت اباد ,
:: برچسب‌ها: اربابی , حسن , پیرمرد , شاد ,
 جنت آباد-یکشنبه-6بهمن ماه 1392-ساعت 14و30دقیقه
نوشته شده در دوشنبه 7 بهمن 1392
ساعت : 12:35 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت

بعدظهر روز یکشنبه ششم بهمن است. واهالی روستا از وضع نزولات آسمانی امسال ناراضی.تنی چند از بزرگان وریش سفیدان روستا روی تپه (علم) گرد هم آمده اند تا نماز باران به جای آورند. هفته پیش هم اهالی برای آمدن باران بلغور پختند اما تاچه حد این نذورات و نمازها کارساز باشند باید منتظر ماند؟ البته که هر بلایی بر ما مردم نازل میشود بازتاب اعمال خود ماست و اگر به واسطه این نمازها ونذورات گشایشی هم حاصل نشد نباید از خدا گله مند باشیم درعین حال کرامت ورحمانیت خداوند را نیز نباید نادیده گرفت.چون اوست که همیشه فراتر از تصور ما عمل میکند وحکمت بیشتر کارهایش بر ماپوشیده است.امیدواریم این نماز اهالی روستا مورد قبول درگاه حق قرار بگیرد و نیتشان به امید خدا برآورده شود.

گزارش تصویری


:: مرتبط با: خبری , جنت آباد , اطلاعیه ها , عکاسخونه جنت اباد ,
:: برچسب‌ها: باران , بارندگی , نمازباران , نماز , جنت آباد ,
 طنز سیاسی
نوشته شده در چهارشنبه 2 بهمن 1392
ساعت : 09:50 ب.ظ
نویسنده : مدیر سایت

خوب بالاخره اعضای روستاهای 5+1 (جنگل،هندآباد،چاهشورک،آهنگران،فاضلمند+جنت آباد)بر سر مساله جنت آباد به توافق نهایی دست یافتند.درنشست (شعبه 2 )که باحضور سران این روستاها درخانه مش قاسم برگزار شد قرار شد جنت آباد سطح( قروت سازی )خود را از 20 درصد به 5 درصد کاهش دهد. دولت های عضو هم مقرر کردند بخشی از تحریم های علیه جنت آباد را لغو کنند.


به عقیده آنها دستیابی جنت آباد به قروت سازی بالای 20درصد میتواند تحدیدی برای چوپانان وگله داران اعضای 5+1 باشد.جنت آباد همچنین درحضور ماموران آژانس 20 کیلو گرم کشک زرد خود را به قروت زیر 5 درصد تبدیل کرد.تا به معاهدات خود درنشست شعبه 2 پایبند بوده باشد.ماموران نیز این راست آزمایی ایران را به دبیرکل گزارش دادند وقرار شد تحریم های بیشتری ازدولت جنت اباد لغو شود.

از دیدار آقای (مربع سوادِ ضخیم )وزیر امور خارجه جنت اباد با خانم  (شٌل تمبان)  دبیر اتحادیه این بخش  خبرهای رضایت بخشی بگوش میرسد.به طوریکه  گفته های برخی منابع آگاه از توسعه ی صادرات وواردات جنت اباد با اتحادیه جنگل درسطح وسیع  حکایت دارد.با این وجود باید منتظر فرصت نیم ساعته اتحادیه جنگل  به جنت اباد برای تعلیق فعالیت قروت سازی ماند.

حتما میدانید که دستیابی جنت اباد به قروت بالای 20 درصد منافع زیادی را برای این روستا به همراه میداشت ولی متاسفانه به دلیل فشارهای ظالمانه این اتحادیه به جنت اباد این روستا  مجبور به رقیق سازی قروت  خود تا سطح 5درصد شد.البته مذاکرات (شعبه 2)به دلیل دعوت نشدن کربلایی حسن و حمله ی وی با یک دستگاه بیل به مقرر سازمان در شعبه ناتمام باقی ماند وقرار شد ریاست این مذاکرات در نشست (شعبه 3)به کربلایی حسن سپرده شود.:: مرتبط با: خبری , سرگرمی وطنز , جنت آباد ,
:: برچسب‌ها: ژنو , مذاکره , جنت اباد ,